Bli med på langtur og flott vandring fra Fokserød til Heisetra , ca 25 km.
Lørdag 30. mai får du muligheten til å oppleve denne vakre strekningeng gjennom variert terreng og fantastisk natur, sammen med turledere og andre turglade deltakere. Turen er ca. 22-25 km lang avhengig av hvilken tur som velges fra Snappen, i tillegg får vi ca 600 høydemeter i beina. Vi bruker omtrent 6-7 timer på turen. Det blir flere pauser underveis, men vær forberedt på en fysisk krevende tur. Denne turen passer best for de som er vant til å gå lange avstander.
Dette er en tur i variert terreng, så det er viktig med godt fottøy og nok vann og turmat i sekken. Vi anbefaler også å ha med litt ekstra snacks for å holde energinivået oppe.
Vi håper mange tar denne utfordringen og blir med på denne turen – en dag fylt med naturopplevelser og gode minner!
Oppmøte: det er avmarsj klokken 08:00. Oppmøtested: parkeringen ved busstoppet på Fokserød. Her er det gratis parkering.
Påmelding innen 26.5. Vi organiserer transport i f.eks. en minibuss tilbake fra Heistra til Fokserød.